PZHGP
0405.oddzial.com
dzialdowo.oddzial.com
Liczba wizyt: 212613
Strona internetowa oddziału:
0405 Działdowo
Spis Gołębi Zagubionych i Przybłąkanych Spis Gołębi Olimpijskich Zagubionych i Przybłąkanych
powrót do poprzedniej strony

Witamy na stronie
oddziału 0405 Działdowo


2014.12.20, 12:28:56


ZESTAWIENIE

GOŁĘBI W KLASACH STANDARD I SPORT

WYSTAWA OKRĘGOWA 2014

6-7 GRUDNIA 2014 R. - DZIAŁDOWO

STANDARD OLIMPIJSKI SAMCE 1/0

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Ocena

Stańczak Damian

Pl.

0239

12

5188

Nieb.

1/0

1

92,25

Dwulat Bogdan

Pl.

0240

08

8922

Nieb.Nak.

1/0

2

92,00

Mejda Roman

Pl.

0245

12

1935

Nieb.Nak.

1/0

3

92,00

Bąkowski Stanisław

Pl.

0243

12

848

Nieb.Nak

1/0

4

92,00

Romasłowski Kazimierz

Pl.

0383

11

2265

Płw.

1/0

5

92,00

Drzymajłło Władysław

Pl.

0244

11

732

Nieb.Nak.

1/0

Rezerwa

91,75

STANDARD OLIMPIJSKI SAMICE 0/1

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Ocena

Łojko Jan i Paweł

Pl.

0383

12

2900

Nieb.

0/1

1

92,00

Romasłowski Kazimierz

Pl.

0383

11

2212

Nieb.Nak.

0/1

2

92,00

Drzymajłło Władysław

Pl.

0244

12

2009

Nieb.

0/1

3

92,00

Dwulat Bogdan

Pl.

0240

10

726

Nieb.Nak.

0/1

4

92,00

Rusinkowski Andrzej

Pl.

0245

09

6020

Ciemn.

0/1

5

91,75

Wszelak Józef Tomasz

Pl.

0241

12

1411

Pstr.

0/1

Rezerwa

91,75

STANDARD MŁODE-1/0

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Ocena

Dreszler Marcin

Pl.

0405

14

860

Ciem.

1/0

1

91,75

Sawicki Wiergowski

Pl.

0245

14

7586

Nieb.Nak.

1/0

2

91.75

Dreszler Marcin

Pl.

0405

14

801

Ciem.

1/0

Rezerwa

91,75

STANDARD MŁODE-0/1

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Ocena

Dreszler Marcin

Pl.

0405

14

1723

Nieb.Nak.

0/1

1

92,00

Bąkowski Stanisław

Pl.

0243

14

99

Nieb.Nak.

0/1

2

91,75

Dreszler Marcin

Pl.

0405

14

1104

Nieb.

0/1

Rezerwa

91,50

SPORT A

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Coef

Romasłowski Kazimierz

Pl.

0383

10

2087

Nieb.Pstr.

0/1

1

151,28

Szypulski-Burchart

Pl.

0245

11

1605

Nieb.Pstr

1/0

2

379,91

Łojko Jan i Paweł

Pl.

0383

11

5368

Nieb.

0/1

3

424,21

Wojenkowski Krzysztof

Pl.

0405

13

491

Nieb.

1/0

Rezerwa

460,26





SPORT B

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Coef

Łojko Jan i Paweł

Pl.

0383

08

5295

Nieb.

0/1

1

124,80

Łojko Jan i Paweł

Pl.

0383

11

5388

Nieb.Nak.

0/1

2

173,16

Rusinkowski Andrzej

Pl.

0245

09

6046

Nieb.Nak.

0/1

3

299,42

Wojenkowski Krzysztof

Pl.

0370

12

9489

Nieb.

1/0

Rezerwa

310,53

SPORT C

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Coef

Szypulski-Burchart

Pl.

0245

10

321

Nieb.

1/0

1

108,06

Szypulski-Burchart

Pl.

0245

10

309

Nieb

1/0

2

139,19

Świder Mirosław

Pl.

0245

10

1208

Nieb.Nak.

0/1

3

150,57

Stańczak Damian

Pl.

0239

09

7205

Nieb.

1/0

Rezerwa

219,51

SPORT D

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Coef

Wszelak Józef i Tomasz

Pl.

065

09

11010

Nieb.

0/1

1

131,46

Szypulski-Burchart

Pl.

0245

10

316

Nieb.

0/1

2

147,36

Romasłowski Kazimierz

Pl.

0383

11

2553

Ciem.

0/1

3

217,62

Łojko Jan i Paweł

Pl.

0383

09

41

Nieb.

0/1

Rezerwa

238,04

SPORT E MARATON

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Coef

Szypulski-Burchart

Pl.

0245

11

1626

Nieb.Nak.

1/0

1

61,11

Domin Marek

Pl.

0240

11

9731

Nieb.Nak

1/0

2

116,82

Szypulski-Burchart

Pl.

0245

11

1637

Nieb.

1/0

3

117,55

Stańczak Damian

Pl.

0239

11

4249

Nieb.

0/1

Rezerwa

142,73

SPORT F MŁODE

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Coef

Żukowski Bogusław

Pl.

013

14

85

Nieb.

0/1

1

9,02

Dwulat Bogdan

Pl.

0240

14

8312

Ciem.Pstr.

1/0

2

10,04

Sawicki Wiergowski

Pl.

0245

14

29

Nieb.Nak.

1/0

3

12,29

Jabłoński Tański

Pl.

0244

14

175

Nieb.Nak

0/1

Rezerwa

18,41

SPORT G

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Coef

Pachla Stanisław

Pl.

0244

13

6116

Nieb.

1/0

1

33,17

Wojenkowski Krzysztof

Pl.

0405

13

443

Nieb.

1/0

2

36,53

Rusinkowski Andrzej

Pl.

0245

13

647

Nieb.

0/1

3

47,74

Krzysik Marek

Pl.

0244

13

1406

Nieb.Nak

0/1

Rezerwa

59,91

SPORT H

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

Coef

Jabłoński Tański

Pl.

0190

11

3845

Nieb.Nak.

0/1

1

115,13

Walesiak Janusz

Pl.

244

09

664

Nieb.

0/1

2

134,13

Wojenkowski Krzysztof

Pl.

0405

12

118

Nieb.Nak.

1/0

3

167,85

Łojko Jan i Paweł

Pl.

0383

09

29

Nieb.Nak

0/1

Rezerwa

171,51

SPORT WYCZYN

Imię i Nazwisko

Kr.

Odd.

Rok

Nr.Ob.

Bar.

Pł.

St.

K/Km

Drzymajłło Władysław

Pl.

0244

09

4414

Szp.

1/0

1

11140,220

Świder Mirosław

Pl.

0245

09

6535

Nieb.Nak

0/1

2

10864,750

Szypulski Burchart

Pl.

0245

08

4839

Ciem.

1/0

3

9611,730

Rosa Krzysztof Przemysław

Pl.

0383

11

3045

Nieb.Nak

0/1

Rezerwa

9560,759








2014.12.08, 23:43:48
Część zdjęc z wystawy już jest w galeri. Wkrótce postaram się dodać kolejne .


2014.12.08, 23:33:36



2014.12.08, 23:32:29



2014.12.08, 23:31:14



2014.12.08, 23:29:59



2014.12.08, 23:28:42



2014.12.08, 23:27:13



2014.12.08, 23:22:57



2014.10.21, 23:55:07
W zakładce Wyniki > stare>sezon 2014 > wyniki w kat. Zostały umieszczone wyniki w kategoriach i metodzie tradycyjnej Oddziału Działdowo


Strona: 1 2
(Kliknij na numer strony, aby zobaczyć pozostałe wpisy)

TopLista - Oddaj Głos Na stronę Twojego Oddziału

Ustaw stronę jako startową

Dodaj do ulubionych




Zobacz loty sezonu 2014
(gołębie stare):

1. Gniewkowo
2. Gniewkowo
3. Żnin
4. Strzelce Krajeńskie
5. Rathenow
6. Strzelce Krajeńskie
7. Rathenow
8. Rathenow
9. Strzelce Krajeńskie
10. Minden
11. Strzelce Krajeńskie
12. Minden
13. Strzelce Krajeńskie
14. Minden

Zobacz loty sezonu 2014
(gołębie młode):

1. Gniewkowo
2. Żnin
3. Pobiedziska
4. Pobiedziska