DlaHodowcow.pl - skp dla hodowców gołębi pocztowych

Wróć do poprzedniej strony...

Wyniki sezonów



Wyniki w kategoriach za rok 2020, Oddział 0405 Działdowo

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 21.10.2020

w kat “A”

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko i Imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

18

142,86

I vice Mistrz

Rynkowski Dariusz

18

313,45

II vice Mistrz

Sarnowski Józef

18

314,39

I Przodownik

Świniarski Grzegorz

18

506,05

II Przodownik

Pietruszka Tomasz

18

685,47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najszybszy Lotnik Kat. A

 

Nazwisko imię

Nr Gołębia

Konkursy

Coefficient 

         1 

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-19-3110

3

8,59

         2

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-16-2061

3

11,77

         3

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-19-3062

3

12,04

         4 

Sarnowski Józef

PL-0405-18-248

3

13,77

         5

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-18-6150

3

14,97

 

w kat “B”

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

15

199,84

I vice Mistrz

Pietruszka Tomasz

15

214,44

II vice Mistrz

Rynkowski Dariusz

15

515,45

I Przodownik

Szulc Krzysztof

15

601,83

II Przodownik

Krycia K. Borowiecki M

15

699,61

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najszybszy Lotnik Kat. B

 

Nazwisko imię

Nr Gołębia

Konkursy

Coefficient 

         1 

Pietruszka Tomasz

PL-0405-16-749

3

10,78

         2

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-16-2182

3

19,20

         3

Rynkowski Dariusz

PL-DE-19-707751

3

19,43

         4 

Pietruszka Tomasz

PL-0405-16-767

3

20,00

         5

Rynkowski Dariusz

PL-0405-18-10021

3

20,03

 

w kat “C”

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Rynkowski Dariusz

12

390,95

I vice Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

12

448,04

II vice Mistrz

Byller Michał

12

574,24

I Przodownik

Pietruszka Tomasz

12

633,47

II Przodownik

Maciejewski Paweł

12

822,05

 

Najszybszy Lotnik Kat. C

 

Nazwisko imię

Nr Gołębia

Konkursy

Coefficient 

         1 

Michalski Z i J

PL-0281-17-3208

3

37,46

         2

Byller Michał

PL-0405-18-2662

3

37,62

         3

Maciejewski Paweł

PL-0405-17-8491

3

43,63

         4 

Rynkowski Dariusz

PL-0405-18-10014

3

59,44

         5

Michalski Z i J

PL-0281-18-13275

3

72,85

 

w kat Maraton

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Byller Michał

6

286,40

I vice Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

6

305,73

II vice Mistrz

Żubrowski D i K

6

715,15

I Przodownik

Rynkowski Dariusz

4

300,64

II Przodownik

Maciejewski Paweł

4

367,29

 

Najszybszy Lotnik Kat. M

 

Nazwisko imię

Nr Gołębia

Konkursy

Coefficient 

         1 

Byller Michał

PL-0462-16-8683

3

48,36

         2

Byller Michał

PL-0405-18-2607

3

54,23

         3

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-14-627

3

70,82

         4 

Rynkowski Dariusz

PL-0405-18-10074

3

71,61

         5

Sobotka Marian

PL-0405-17-3266

3

94,56

 

w kat “D”

XXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

 Coefficient

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

45

790,74

I vice Mistrz

Rynkowski Dariusz

45

1219,85

II vice Mistrz

Pietruszka Tomasz

45

1533,38

I Przodownik

Świniarski Grzegorz

45

2312,02

II Przodownik

Maciejewski Paweł

45

3498,92

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

w kat Roczne

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

16

223,99

I vice Mistrz

Rynkowski Dariusz

16

410,13

II vice Mistrz

Żubrowski D i K

16

485,81

 I Przodownik

Świniarski Grzegorz

16

967,92

 II Przodownik

Maciejewski Paweł

16

1221,36

 

 W kat Olimpijskie Mistrzostwo Derby w lotach gołębi rocznych

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Rynkowski Dariusz

22

1372.92

I vice Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

21

1403.43

II vice Mistrz

Żubrowski D i K

21

1533.88

I Przodownik

Szulc Krzysztof

18

1033.39

II Przodownik

Truszczyński Ryszard

18

1213.13

 

w kat GMP

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Punkty

Mistrz

Rynkowski Dariusz

1828.15

I vice Mistrz

Świniarski Grzegorz

1789.23

II vice Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

1751.48

I Przodownik

Pietruszka Tomasz

1739.36

II Przodownik

Rutkowski Zbigniew

1581.87

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W kat Intermistrzostwo

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Coefficient

Mistrz

Rynkowski Dariusz

700.225

I vice Mistrz

Świniarski Grzegorz

1242.7

     

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 25.02.2020

Wystawa OkręgowaData dodania (ostatniej modyfikacji): 16.12.2019W dniach 7-8 grudnia w Ostródzie odbyła się 67 Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych. Podczas wystawy 57 hodowców zaprezentowało 429 gołębi w klasach standard oraz sport. Hodowcy Oddziału Działdowo wystawili 70 gołębi. Podczas Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych, która odbędzie się w dniach 10-12 stycznia 2020 r. w Sosnowcu Oddział 0405 Działdowo będzie reprezentowało 10 gołębi kol. Krzysztofa Wojenkowskiego i 1 gołąb kol. Dreszler - Hinc. Gratulujemy sukcesów. Szczegółowe wyniki w klasach standard i sport w poniższym pliku.


Wyniki GMP i Derby

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 07.01.2020


Sekcja Gralewo Kategorie 2019

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 07.01.2020


Wyniki w kategoriach 2019r

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 23.08.2019

 

Mistrzostwo Oddziału 0405 Działdowsko

w kat “A”

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

18

134,23

I vice Mistrz

Pietruszka Tomasz

18

736,11

II vice Mistrz

Rynkowski Dariusz

18

789,41

 I Przodownik

Sarnowski Józef

18

887,97

 II Przodownik

Świniarski Grzegorz

18

924,91

 

 

 

 

 

Mistrzostwo Oddziału 0405 Działdowsko

w kat “B”

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

15

110,74

I vice Mistrz

Pietruszka Tomasz

15

309,28

II vice Mistrz

Świniarski Grzegorz

15

442,14

I Przodownik

Rynkowski Dariusz

15

488,56

 

 

 

 

 

Mistrzostwo Oddziału 0405 Działdowsko

w kat “C”

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

12

229,21

I vice Mistrz

Rynkowski Dariusz

12

496,56

II vice Mistrz

Świniarski Grzegorz

12

789,89

I Przodownik

Pietruszka Tomasz

12

1018,62

 

 

Mistrzostwo Oddziału 0405 Działdowsko

w kat Maraton

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Byller Michał

6

165,71

I vice Mistrz

Świniarski Grzegorz

6

355,98

II vice Mistrz

Tanasiewicz Krzysztof

6

389,09

 

 

Mistrzostwo Oddziału 0405 Działdowsko

w kat “D”

XXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Kat „D” Coefficient

 

 

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

45

474,18

I vice Mistrz

Rynkowski Dariusz

45

1774,53

 

 

II vice Mistrz

Pietruszka Tomasz

45

2064,01

 

I Przodownik

Świniarski Grzegorz

45

2156,94

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwo Oddziału 0405 Działdowsko

w kat Roczne

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Konkursy

Coefficient

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

16

173,39

I vice Mistrz

Rynkowski Dariusz

16

416,20

II vice Mistrz

Świniarski Grzegorz

16

695,15

 I Przodownik

Sarnowski Józef

16

973,23

 II Przodownik

Michalski Zbigniew

16

1055,58

 

 

 

Mistrzostwo Oddziału 0405 Działdowsko

w kat GMP

XXXXXXXXXXXX

Nazwisko imię

Punkty

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

1853,23

I vice Mistrz

Pietruszka Tomasz

1800,70

II vice Mistrz

Byller Michał

1790,38

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wyniki w kategoriach 2018r

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 18.11.2018

Wyniki w kategoriach 2018


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 22.09.2018

Mistrzostwo Oddziału gołębi młodych – Kat. MP 15/8

 

Nazwisko imię

Konkursy

Punkty

Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

24

947,78

I vice Mistrz

Sarnowski Józef

24

898,51

II vice Mistrz

Rynkowski Dariusz

24

885,09

I Przodownik

Żubrowski Dariusz i Kamil

24

816,83

 

Najszybszy Lotnik Kat. MP Młode

 

Nazwisko imię

Nr Gołębia

Konkursy

Coefficient 

         1 

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-18-6086

3

10,46

         2

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-18-6161

3

12,26

         3

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-18-6044

3

13,14

         4 

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-18-6085

3

16,67

         5

Wojenkowski Krzysztof

PL-0405-18-6015

3

17,70

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 22.09.2018

Super Mistrzostwo Oddziału 2018r

 

Nazwisko Imię

Punkty

Super Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

4123,96

l v-ce Super Mistrz

Pietruszka Tomasz

3998,20

ll v-ce Super Mistrz

Jurkowski Michał

3977,99

l Super Przodownik

Soter K. i B.

3949,44

ll Super Przodownik

Swiniarski Grzegorz

3935,37

lll Super Przodownik

Maciejewski Paweł

3924,08

lV Super Przodownik

Kordalski Józef

3828,43

V Super Przodownik

Szpejna Krzysztof

3683,63

Vl Super Przodownik

Żubrowski Dariusz i Kamil

3638,82

Vll Super Przodownik

Bechta Jarosław

3587,78

Vlll Super Przodownik

Truszczyński Ryszard

3559,75

lX Super Przodownik

Rynkowski Dariusz

3442,14

X Super Przodownik

Byller Michał

3435,78

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 27.09.2018

 

 Mistrzostwo Oddziału Gołębie Dorosłe 2018r

 

Nazwisko Imię

Konkursy

Punkty

 Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

70

3289,01

l v-ce  Mistrz

Soter K. i B.

70

3256,26

ll v-ce  Mistrz

Truszczyński Ryszard

70

3218,07

l  Przodownik

Pietruszka Tomasz

70

3204,69

ll  Przodownik

Jurkowski Michał

70

3186,38

lll  Przodownik

Swiniarski Grzegorz

70

3165,26

lV  Przodownik

Maciejewski Paweł

70

3148,43

V  Przodownik

Byller Michał

70

3148,31

Vl  Przodownik

Kordalski Józef

70

3071,61

Vll  Przodownik

Tanasiewicz Krzysztof

70

3069,52

Vlll  Przodownik

Szpejna Krzysztof

67

2969,19

lX  Przodownik

Urbański Paweł & Sztuba Marcin

68

2955,22

X  Przodownik

Leliwa Adam

66

2868,99

Xl  Przodownik

Bechta Jarosław

66

2864,22

Xll  Przodownik

Żubrowski Dariusz i Kamil

66

2828,38

Xlll  Przodownik

Krajewski Bogdan

66

2710,15

XlV  Przodownik

Rynkowski Dariusz

63

2650,27

XV  Przodownik

Korpusik Roman

63

2642,91

 

 

Mistrzostwo Oddziału Gołębie Młode 2018r

 

Nazwisko Imię

Konkursy

Punkty

 Mistrz

Wojenkowski Krzysztof

35

834,95

l v-ce  Mistrz

Żubrowski Dariusz i Kamil

35

804,44

ll v-ce  Mistrz

Pietruszka Tomasz

35

793,51

l  Przodownik

Rynkowski Dariusz

35

791,87

ll  Przodownik

Jurkowski Michał

35

791,61

lll  Przodownik

Michalski Janusz i Zbigniew

35

790,73

lV  Przodownik

Sarnowski Józef

35

787,25

V  Przodownik

Korpusik Roman

35

778,39

Vl  Przodownik

Maciejewski Paweł

35

775,65

Vll  Przodownik

Swiniarski Grzegorz

35

770,11

Vlll  Przodownik

Kordalski Józef

35

756,82

lX  Przodownik

Wyżlic Krzysztof

32

736,74

X  Przodownik

Bechta Jarosław

28

723,56

Xl  Przodownik

Szpejna Krzysztof

33

714,44

Xll  Przodownik

Trzaskalski Janusz

32

711,72

Xlll  Przodownik

Soter K. i B.

29

693,18

XlV  Przodownik

Kucki Dariusz

30

655,78

XV  Przodownik

Oszczeda Bogdan

30

634,70

 


Wyniki sezonu 2017r

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 09.12.2017

Wyniki w kategoriach 

Wyniki kat. A Młode


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 21.09.2016


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 28.09.2016


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 23.10.2016

Najnowsze informacje z Okręgu http://olsztyn.okregpzhgp.pl


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 02.10.2016


WYNIKI KATEGORIE ODDZIAŁ DZIAŁDOWO 2015

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 01.10.2015

WYNIKI W KATEGORICH SEZON 2015 ODDZIAŁ DZIAŁDOWO

                        Kategoria A młode:                        

1. Jurkowska Natalia                      ceof 388.75

2. Wojenkiwski Krzysztof              ceof 476.17

3. M.R Dreszler + Hinc                   ceof 1531.56

 

Drużyna Kategoria A

 

1. Wojenkowski Krzysztof                              20 konk.                            ceof. 326,89

2. M.R Dreszler + D. Hinc                              20 konk.                            ceof 956,79

3. Józef Sarnowski                                        20 konk.                            ceof. 1153,86

 

4. Julke Marian                                             20 konk.                             ceof. 1562,42

 

Drużyna Kategoria B

 

1. Wojenkowski Krzysztof                             16 konk.                              ceof. 283,39

2. Julke Marian                                            16 konk.                              ceof. 830,33

3. M.R Dreszler + D . Hinc                            16 konk.                              ceof. 971,71

 

4. Kozłowski Marek                                     16 konk.                               ceof. 1102,29

5. Korpusik Roman                                      16 konk.                               ceof. 1175,19

 

Druzyna Kategoria C

 

1. Rozentalski Grzeogorz                            9 konk.                                  ceof. 404,79

2. Wojenkowski Krzysztof                           9 konk.                                   ceof. 443,16

3. Tanasiewicz Krzysztof                            9 konk.                                   ceof. 616,72

 

4. Kozłowski Marek                                    9 konk.                                   ceof. 803,83

 

Drużyna Kategoria M

 

1. Wojenkowski Krzysztof                          6 konk.                                     ceof. 196,93

2. Julke Marian                                         6 konk.                                     ceof. 287,09

3. Tanasiewicz Krzysztof                          6 konk.                                      ceof. 480,82

 

4. Kozłowski Marek                                  6 konk.                                      ceof. 488,39

 

 

Kategoria Roczne

 

1. Wojenkowski Krzysztof                        16 konk.                                     ceof. 130,87

 

 

 

Lotnik Kategoria A

 

1. Wojenkowski Krzysztof                       5 konk.                       ceof. 68,43

2. Wojenkowski Krzysztof                       5 konk.                       ceof. 77,58

3. Wojenkowski Krzysztof                       5 konk.                       ceof. 84,26

 

Lotnik Kategoria B

 

1. Wojenkowski Krzysztof                       4 konk.                       ceof. 26,88

2. Wojenkowski Krzysztof                       4 konk.                       ceof. 70,75

3. Wojenkowski Krzysztof                       4 konk.                       ceof. 87,73

 

Lotnik Kategoria C

 

1. Rozentalski Grzegorz                       3 konk.                       ceof. 39,44

2. Julke Marian                                   3 konk.                        ceof. 94,91

3. Rozentalski Grzegorz                      3 konk.                        ceof. 100,74

 

Lotnik Kategoria M

 

1.Wojenkowski Krzysztof                       2 konk.                       ceof. 14,09

2. Julke Marian                                     2 konk.                       ceof. 35,92

3. Kozłowski Marek                               2 konk.                       ceof. 60,87

 

 

Kategoria Najszybszy Gołąb z lotów minden z 3 konkursami

 

1. Rozentalski Grzegorz                       3 konk.                       ceof. 127,67


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 23.09.2012

Podsumowanie  sezonu 2012

Sezon

Sezon 2021 - gołębie młode

Sezon 2021 - gołębie dorosłe

Ostatnio dodano wyniki dla lotu:
Rathenow
z dnia 24.07.2021


Reklama

DlaHodowcow.pl - skp dla hodowców gołębi pocztowych

Plan lotów
gołębie dorosłe
sezon 2021


Plan lotów
gołębie młode
sezon 2021